Tehnician - linie productie

Angajator: Euro Games Technology
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.10.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • Să dețină abilități tehnice de asamblare și dezasamblare;
    • Atent la detalii
    • Rezistență la efort;
    • Acuitate vizuală bună;
    • Seriozitate;

    Responsabilitati

    • să dezasambleze aparate tip Slot Machine precum și să desfășoare activitățile conexe acestor procese;
    • Să manipulez componentele din aparate cu atenție pentru a preveni deteriorarea acestora;
    • Să curețe cu grijă interiorul aparatului;
    • Să verifice configurația aparatelor în concordanță cu datele comunicate;
    • Nivel limba Engleza - minim

    Alte informatii

    Beneficii:
    Salariu atractiv si competitiv;
    Bonusuri lunare in functie de performanta;
    Loc de munca in cadrul unei companii de traditie aflata in plina ascensiune;
    Activitati de Teambuilding / Workshop-uri;
    Mediu de lucru placut si profesional;