Junior agent preluare sesizari-Partener Enel

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Junior agent preluare sesizari-Partener Enel active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.11.2018

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Ne dorim de la tine:

    -sa ai cunostinte de utilizare PC;
    -sa iti placa sa lucrezi atat in echipa cat si individual;
    -sa fii comunicativ si sociabil;
    -sa ai o atitudine orientata catre client;

    Responsabilitati

    -preluarea apelurilor din partea abonatilor Enel;
    -identificarea abonatilor in baza de date;
    -oferirea suportului necesar in identificarea problemei;
    -transferarea solicitarii catre departamentul tehnic pentru solutionare;
    Se lucreaza 5/7 zile, program full time in 3 ture dupa cum urmeaza:
    6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00;

    Beneficii:

    -Locatie centrala: Piata Victoriei;
    -Pachet salarial compus din: parte fixa + tichete de masa + spor de noapte;
    -Posibilitatea de avansare in cadrul companiei dupa 6 luni in functie de rezultate;
    -Colectiv numeros si prietenos;
    -Flexibilitate si intelegere din partea echipei;
    -Suport permanent in procesul de invatare si dezvoltare;

    Hai sa ne cunosti!

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (70)