Asistent Administrativ Comunicare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Asistent Administrativ Comunicare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 21.02.2019
    Cerinte

    Dacă te descrii drept o persoană atentă la detalii, ești vorbitor de limba franceză și ești pregătit pentru o nouă provocare profesională, îți propunem să te alături echipei noastre de Comunicare.
    Sunt necesare

    Cunoștințe medii limbă franceză (minim B1);

    Cunoștințe de lucru în excel;

    Studii superioare finalizate;

    Atenție la detalii, minuțiozitate și rigurozitate;

    Flexibilitate și adatabilitate la cerințele și solicitările colaboratorilor.

    Responsabilitati

    În calitate de Asistent Administrativ Comunicare vei

    Realiza și actualiza periodic tabelul cu produsele ce urmează a fi promovate pe site-ul clientului, identificând și imagini corespunzătoare ;

    Realiza și gestiona fișiere automatizate;

    Realiza în format electronic divese afișe, pancarte și panouri publicitare, în funcție de solicitările clientului;

    Urmări tipărirea tuturor afișelor publicitare care anunță sosirea de noi produse în magazinele clientului.

    Alte informatii

    Pentru că apreciem implicarea, oferim:

    Formare la nivel național și internațional;
    Posibilitatea de a-ți consolida și dezvolta carieră într-un mediu de lucru profesionist, dinamic și suportiv;