Gardianul de joaca al copiilor Afi Cotroceni Mall

Angajator: Gymboland
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.10.2018

    Punem pret pe oamenii cu care lucram , iar angajatii nostri sunt cea mai buna resursa pe care compania o detine. De aceea, pentru a descoperi oportunitatile pe care le oferim zi de zi te asteptam in echipa noastra. Daca inca mai stai pe ganduri iti oferim - Program flexibil, tichete de masa, teambuildinguri periodice, workshopuri si distractie zilnica garantata- hai alaturi de Gymboland!

    Cerinte

    Spirit de echipa, loial, bine dispus si plin de energie- un adevarat gardian de joaca!
    Daca te regasesti ca si profil al candidatului atunci nu mai astepta si vino la noi in echipa!

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faci? E simplu:
     Servirea clientilor cu amabilitate ṣi respect- casier;
     Aranjarea zonei de petrecere pentru copii- lucrator comercial/barman;
     Asigurarea servirii la petrecere - lucrator comercial/barman;
     Pregătirea băuturilor într-o ambianță plăcută- barman;
     Depozitarea și gestionarea mărfurilor, precum ṣi inventarierea produselor;
     Mentinerea locului de munca curat si organizat, conform procedurilor interne;
     Participarea la diverse activitati recreativ- educative in care vei angrena copiii;
     Supraveghezi copiii si ai grija ca joaca lor sa fie sigura si fara incidente neplacute;
     Te asiguri ca sunt respectate regulile locului de joaca;
     Supraveghezi locul de joaca si ai grija ca toate atractiile sa fie in perfecta stare de functionare;
     Observi si monitorizezi activitatile copiiilor, aplanezi potentialele situatii conflictuale aparute intre acestia;

    Alte informatii

    Iata ce primesti la schimb:
     Salariu fix si tichete de masa;
     Program de lucru flexibil ca sa ai parte de libertate;
     Loc de munca stabil;
     Oportunitati de avansare in cariera;
     Bonusuri in functie de performante;
     Tichete cadou si teambuildinguri.