CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Reserve active.

Vezi toate job-urile CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Reserve
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.11.2018

    We enable companies’ management to run their businesses better by providing the right people and by increasing management awareness of the human factor in any company’s success or failure.

    Cerinte

    Studii superioare
    Interactiune cu clienti PJ (B2B) sau Customer Care – min. 1 an
    Disponibilitate de deplasare in teren
    Permis de conducere categoria B – experiența min. 3 ani
    Persoana sociabila, manierata, asertiva, deschisa la noi experiente
    Orientare catre rezultate
    Gândire pozitiva
    Spirit de echipa
    Cunoscător de limba engleza la un nivel mediu, Germana-reprezintă un avantaj

    Responsabilitati

    Menținerea relației cu clienții
    Rezolvarea rapida si eficienta din punct de vedere economic si al reclamatiilor
    Dezvoltarea relatiilor cu clientii (transformarea clientilor partiali in clienti permanenti)
    Informarea clientilor cu privire la serviciile companiei
    Preluarea feedback-ului din partea clientilor
    Activități de admin 40% - birou
    Vizite la clienți 60%

    Alte informatii

    BENEFICII

    Pachet salarial competitiv
    Comision din vânzări
    Tichete de masa
    Prime de sărbători
    Mașina de servici

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (570)