Quantity Surveyor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Conarg AG active.

Vezi toate job-urile Quantity Surveyor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Conarg AG
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.11.2018

    Echipa noastra dinamica creeaza in mod constant valoare pentru clientii nostri, pentru grup si pentru societate. Experienta bogata pe care o avem in inginerie si proiecte, animata de angajamentul nostru constant pentru inovare, ne permite sa oferim solutii remarcabile, la cheie si sa ne diferentiem. Excelam prin asigurarea satisfactiei clientului la fiecare pas al dezvoltarii proiectului, prin stimularea cresterii durabile a companiei.

    Cerinte

    • Absolvent de studii superioare;
    • Cunostinte de ordin tehnic;
    • Experienta in domeniul constructiilor de cel putin 2 ani;
    • Cunostinte foarte bune pachet Microsoft Office, Autocad
    • Cunostinte limba Engleza

    Responsabilitati

    - revizuirea proiectului din punct de vedere cantitativ;
    - calcularea cantitatilor si tipurilor de resurse corespunzatoare proiectului;
    - calcularea costului proiectului;
    - monitorizarea si supravegherea progresului lucrarilor;
    - pregatirea situatiilor de lucrari pentru decontarea lucrarilor executate;
    - pregatirea detaliata a preturilor unitare;
    - elaborarea de rapoarte scrise;
    - inregistrarea si analizarea datelor;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (120)