ASISTENT ACHIZITII

Angajator: REWE Romania - Penny Market
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Import-Export
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 20.10.2018

    CERINTE:

    • Studii superioare;
    • 3 ani experienta in activitatea de achizitii;
    • Cunostinte de operare MS Office (Word, Excel, Power Point);
    • Cunostinte de limba engleza (lb. germana constituie un avantaj);
    • Abilitati de organizare, planificare, comunicare si negociere;
    • Implicare si proactivitate;
    • Abilitate in lucru cu cifrele;
    • Capacitate de analiza si sinteza a datelor;
    • Atentie la detalii;
    • Abilitate de a lucra la multiple proiecte, in conditii de presiune si stres;
    • Proactivitate;
    • Dorinta si interes in ceea ce priveste autodezvoltarea;
    • Capacitatea de a lucra in echipa dar si independent;
    • Integritate si onestitate.

    RESPONSABILITATI:

    • Mentenanta, prelucrarea si actualizarea bazelor de date specifice activitatii departamentului de achizitii;
    • Mentinerea comunicarii in relatia cu furnizorii de marfa;
    • Mentinerea comunicarii in relatia cu departamentele conexe departamentului achizitii;
    • Intocmirea de rapoarte si analize zilnice/saptamanale/lunare;
    • Urmarirea si aportul in ducerea la indeplinire a proiectelor in care este implicat departamentul;
    • Responsabilitatea in asigurarea activitatii administrative in cadrul departamentului de achizitii;
    • Contributia la mentinerea si imbunatatirea comunicarii interdepartamentale.

    BENEFICII:

    • Asigurare medicala privata;
    • Masa de pranz asigurata;
    • Transport asigurat;
    • Zile suplimentare pentru concediu de odihna;
    • Posibilitati multiple de invatare si dezvoltare in cadul companiei.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre REWE Romania - Penny Market. Consultati Politica de procesare a datelor personale a REWE Romania - Penny Market >>