Trainer - Constanța

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trainer - Constanța active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management Trainee active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Management Trainee
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 03.11.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ce responsabilități va avea trainer-ul :

    - Livrare de training-uri comerciale;

    - Monitorizarea progresului fiecărui cursant; transmiterea feed-back-urilor;

    - Dezvoltarea materialelor de training dacă situația o solicită;

    - Participarea ocazională în diferite procese de recrutare;

    - Raportarea rezultatelor către managerul direct;

    Responsabilitati

    - Experiență de minimum 1-3 ani în livrare de training-uri (pot reprezenta un avantaj livrarea unor training-uri de vânzări/comerciale);

    - Cunoașterea limbii engleze la un nivel avansat ;

    - Experiență în interacțiunea cu mediul internațional;

    - Disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu;

    - Deschis, proactiv și o bună organizare;

    - Cunoaștere Microsoft Office (Powerpoint, Excel), internet browsing ;

    Alte informatii

    Pachetul salarial va fi discutat în cadrul interviurilor.

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Constanta,

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Vezi job-uri similare (39)