Tehnician - mecanic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BA Glass active.

Vezi toate job-urile Tehnician - mecanic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: BA Glass
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 20.05.2019

    BA Glass is one of the main multinational glass packaging companies. Our annual 8 billion bottles - present in everyone's daily lives and found in more than 80 countries worldwide - are inspired by 3.800 people in 7 countries and 12 different locations.

    Cerinte

    Absolvent studii medii sau școală profesională – profil mecanic;
    • Minim 3 ani experiență;
    • Experiență în munca în industrie constituie un avantaj;
    • Cunoștiințe privind toată gama de accesorii abrazive în funcţie de granulaţie şi diametru;

    Responsabilitati

    • Executa operații de lăcătușerie și cizelură:
    - lucrări cu biaxul pentru lustruirea matrițelor;
    - operații de trasare, găurire și filetare;
    - lustruire pe mașini de lustruit a tuturor anexelor setului de matrițe.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Bonuri de masă în valoare de 15 lei/zi lucrătoare;
    • Primă de vacanță;
    • Bonus de Paște;
    • al 13-lea salariu.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (21)