Training officer- 12 luni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ING Bank Romania active.

Vezi toate job-urile Training officer- 12 luni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: ING Bank Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.10.2018

    ING Bank Romania is part of ING Group, a global international financial institution, which offers banking services to over 38.4 million individual customers, companies or institutions in over 40 countries.
    Founded in 1994, ING Bank Romania is the fourth bank in the top 10 local banks, according to assets, and the only bank with organic growth, without acquisitions of customer portfolios or other banks. ING Bank Romania is a universal bank with over 1.7 million customers in three business segments: individuals (retail), SMEs and Mid-Corporate companies and Wholesale Banking.
    ING's mission is to empower people to stay a step ahead in life and in business.

    Cerinte

    Care este profilul pe care il cautam?

    Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
    Cunostinte limba engleza
    Bune abilitati de planificare si organizare
    Orientare spre rezultate
    Atentie la detalii
    Colaborare si spirit de echipa

    Responsabilitati

    Ce vei face in acest rol? Iata responsabilitatile:

    Participi la intocmirea si implementarea planului anual de training
    Propui colegilor si managerilor alternative optime de formare profesionala, in linie cu nevoile individuale si/sau organizationale.
    Esti responsabil pentru activitati administrative asociate organizarii training-urilor - rezervarea salilor, inscrierea colegilor, transmiterea invitatiilor, organizare catering, si altele.
    Participi la selectia furnizorilor si programelor de dezvoltare si esti responsabil pentru intocmirea, monitorizarea, inregistrarea si arhivarea formularelor si contractelor cu furnizorii relevanti.
    Intocmesti, verifici si urmaresti formularele de aprobare a platilor aferente programelor de training
    Introduci si actualizezi datele referitoare la activitatea de training in baza de date HR /sau alte sisteme interne.
    Pui in aplicare programe de training on-the-job si orientation, asigurand un proces de comunicare eficient cu toate partile implicate.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (50)