Reprezentant de vanzari Timisoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Adecco Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant de vanzari Timisoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Adecco Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 28.10.2018

    An de an am dezvoltat parteneriate de business puternice cu cele mai reprezentative companii din România. Bazându-ne pe nevoile locale ale clienților noștri, am deschis noi branch-uri în orașele mari din România, ajungând la un număr de 15 sucursale.

    În anul 2017, Adecco România a intrat în cel de-al șaselea an în care este lider local de piață, adăugând continuu noi servicii și dezvoltându-le pe cele existente în strânsă legătură cu complexitatea mediului de business. Poziția de lider în termeni de turnover anual, număr de angajați temporari și poziții de permanent placement închise, este în același timp atât o realizare, cât și o responsabilitate. Acest status ne dă oportunitatea de a inova în termeni de sub-servicii HR și de a aduce valoare adăugată partenerilor noștri prin fiecare proiect HR.

    În acest moment, Adecco România oferă servicii HR 360 de grade, începând cu studiile salariale care au ca scop furnizarea de informații exacte legate de piață și finalizând cu serviciile de outplacement.

    Cerinte

    unoasterea pietei din Timisoara, contacte multe si diverse (experienta recenta minima de un 1 an in Timisoara)
    Experienta in relationarea cu clientii
    Persoana orientata catre cifre, persuasiv, bun negociator
    Proactivitate, dorinta de socializare
    Permis de conducere (minim un an)
    Indiferent de momentul zilei, debordezi de energie și dai dovada de flexibilitate.

    Responsabilitati

    Promovarea imaginii si produselor companiei (Philip Morris)
    Construirea unor relatii de business autentice cu consumatorii actuali si potentiali;
    Cresterea numarului de clienti si a volumului de servicii achizitionate de acestia;
    Documentarea continua in legatura cu noile produse/servicii oferite;
    Participarea activa la dezvoltarea ofertelor de loializare a clientilor;
    Identifici și valorifici noi oportunități B2B și B2C
    Interacționezi cu persoane importante din diverse domenii, comunități și organizații
    Construiești și pui în practică planuri creative de comunicare
    Lansezi inițiative și acțiuni pentru a educa și convinge consumatorii
    Oferi consultanță consumatorilor, țintind spre cât mai multe vânzări
    Contribui decisiv la poziționarea premium a brandului
    Dezvolți parteneriate pe termen lung

    Aplica fara CV
    Craiova, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Iasi, Oradea, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (25)