Specialist Creditare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AXI Finance IFN active.

Vezi toate job-urile Specialist Creditare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: AXI Finance IFN
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.12.2018

    AXI Finance este o institutie financiara nebancara prezenta la nivel international, ce ofera clientilor credite prin intermediul cardurilor de credit.

    Misiunea noastra este sa oferim oricarei persoane acces la produse financiare in vederea realizarii visurilor personale.

    Suntem o echipa tanara, dar in acelasi timp cu experienta, care isi stabileste standarde inalte de performanta pentru a deveni lider de piata.

    Cerinte

    - Persoane cu experienta in analiza cererilor de credit pentru persoane fizice;
    - Persoane energice si responsabile;
    - Persoane cu spirit de echipa si cu initiativa.

    Responsabilitati

    - Analizezi cererile de credit si aprobi limita de credit ;
    - Respingi cererea de credit conform procedurii interne;
    - Participi activ la rezolvarea sarcinilor echipei;
    - Administrezi baza de date cu clientii alocati;
    - Introduci corect si in timp util informatiile in software-ul de sistem, in conformitate cu normele, procedurile si termenele stabilite de companie

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - Salariu atractiv;
    - Oportunitatea de a te dezvolta in cadrul companiei;
    - Contract de munca pe perioada nedeterminata.;

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    5000 - 5500 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (58)