Graphic Designer (part-time) - Iași

Vezi toate job-urile Graphic Designer (part-time) - Iași active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 27.10.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Experiență junioară în design grafic (ex: Photoshop, Indesign, Illustrator) – minimum 1 an

    Un nivel de limba franceză - B1 ;

    Disponibilitate pentru călătorii internaționale (ocazionale) în interes de serviciu;

    Abilități de prelucrare a imaginilor, de corecție culoare, decupare, adaptare la scară;

    Simt artistic, noțiuni de compoziție, cromatică și echilibru;

    Atenție la detalii, meticulozitate, atenție distributivă, creativitate.

    Responsabilitati

    Grafică pentru promoții zilnice de produse etc ;

    Prelucrarea fotografiilor de produs ;

    Verificarea și modificarea din punct de vedere grafic a imaginilor etc.;

    Realizarea de panouri publicitare;

    Conceperea grafică a unor afișe și/sau pancarte color.

    Alte informatii

    Pachetul salarial va fi discutat în cadrul interviurilor.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (20)