HR Researcher - on field

Angajator: STARBUCKS Romania - Amrest Coffee
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.10.2018

    Promisiunea noastră:

    • Cultura “Bring Fun to Life“ și atmosferă unică
    • Carieră într-o companie internațională, dinamică
    • Dezvoltare profesională și personală intensivă
    • Angajamentul față de oameni
    • Politică de salarizare și beneficii atractive

    Responsabilități zilnice

    • Asigură oferirea serviciilor de promovare a poziției de Barista
    • Urmărește atingerea obiectivelor individuale (nr. întâlniri, nr. candidaturi, nr. parteneri selectați)
    • Identifică noi oportunități de dialog cu candidații
    • Se implică în strategiile de identificare a noi surse de atragere de aplicații
    • Selectează CV-urile primite în funcție de calificările candidaților
    • Participă la târgurile de job-uri, asociații, cluburi studențești, în vederea atragerii de noi candidaturi
    • Participă la elaborarea textelor anunțurilor de recrutare și pregătirea materialelor necesare desfășurării activității de promovare și atragere candidați
    • Identifică și exploatează mijloacele de recrutare adecvate

    • Se implică zilnic în activități de recrutare în zona București. Creează relații cu agenții de influență din zona desemnată

    • Susține prezentări și interviuri

    Beneficii suplimentare:

    - Bonus de performanță

    - Dezvoltarea profesională

    - Training de recrutare și de Barista

    - Tichete de masă în valoare de 15 RON/zi lucrată

    - Abonament medical la rețeaua de clinici private Regina Maria

    - 3 băuturi mărimea Tall /zi lucrată

    - 1 pungă cafea / 1 cutie de ceai / 1 cutie de capsule cafea pe săptămână

    - Reduceri la produsele Starbucks

    Vă informăm că vom contacta exclusiv candidații selectați