Frigotehnist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Smithfield România active.

Vezi toate job-urile Frigotehnist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Smithfield România
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 17.06.2019
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal

    Studii medii tehnice
    Certificat de calificare ca frigotehnist – constituie avantaj
    Cunostinte de baza de hidraulica, mecanica, electrica
    Cunostinte de baza in interpretarea schemelor tehnologice
    Atentie la detalii, proactivitate, orientare spre rezultate

    Descrierea jobului

    Este responsabil cu mentinerea temperaturii necesare in toate zonele de productie/depozitare;
    Asigura nivelul de ventilatie conform cerintelor tehnologice si igienice;
    Este responsibil cu furnizarea continua a aerului comprimat;
    Este responsabil direct privind starea tehnica a echipamentelor in zona sa de raspundere;
    Executa reparatii si revizii ale echipamentelor si utilajelor pentru care nu este necesara interventia unor echipe autorizate;

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,