Account Manager DUTCH Language

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Sphera Global Revolution active.

Vezi toate job-urile Account Manager DUTCH Language active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Sphera Global Revolution
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 19.11.2018
    Scurta descriere a companiei

    We have premium and positive work environment! A good vibe!

    Cerinte

    Daca esti o persoana motivata, dinamica, proactiva si privesti proiectele ca pe o provocare si oportunitate de dezvoltare, esti candidatul ideal!
    Salariul atractiv si motivant, mediul de lucru placut si locatie excelenta!

    cunostinte solide de limba olandeza
    experienta in vanzari / marketing / administrare
    comunicare, negociere
    persoana dinamica, serioasa, proactiva si motivata

    Responsabilitati

    Managementul clientilor din portofoliu
    Analiza tehnica si fundamentala asupra pietei de capital
    Informarea clientilor cu privire la stirile din piata de capital

    Cronos Ares Partners is a company in partnership with market’s leader brand 24Option.com. The main activity in focused on capital markets and brokerage.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (134)