Promoter Agribusiness - Dolj - Olt

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Promoter Agribusiness - Dolj - Olt active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Agricultura
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Slatina
  • Actualizat la: 18.11.2018

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    • Studii superioare agricole
    • Experienta de minimum 2 ani in vanzarea de input-uri
    • Permis auto si disponibilitate de deplasare
    • Abilitati tehnice de lucru cu calculatorul (MS Office)
    • Limba engleza (mediu)
    • Domiciliu in zona arondata
    • Abilitati de Vanzare/Relationare/Promovare

    Responsabilitati

    • Promovarea directa a portofoliului de produse catre fermierii din aria de responsabilitate
    • Atingerea targetului alocat si cresterea volumului de vanzari
    • Suport in implementarea actiunilor de marketing (evenimente, loturi demonstrative)
    • Intretinerea relatiilor comerciale cu clientii existentei ai companiei
    • Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii zonei alocate
    • Intocmirea de rapoarte periodice.

    Aplica fara CV
    Caracal, Dragasani, Slatina,

    Aplica fara CV
    Craiova, Pitesti, Slatina,

    Craiova,

    Vezi job-uri similare (11)