Consilier Vanzari in Brasov

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cteam active.

Vezi toate job-urile Consilier Vanzari in Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Cteam
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 18.10.2018

    Cteam Human Capital este una dintre companiile reputate in piata de resurse umane si livreaza servicii de consultanta HR (studii salariale, compensatii & beneficii, etc.), recrutare si selectie, administrare de personal, coaching, training, teambuilding, atat in Romania, cat si pe pietele din Europa unde este prezenta.

    Din 2016, Cteam Human Capital face parte din grupul international de companii Cteam, cu birouri in Bulgaria, Bosnia-Hertegovina, Cehia, Croatia, Moldova, Romania, Serbia, Slovacia.

    Cerinte

    Responsabilitati:

    • Dezvolta si mentine relatii excelente pe termen lung cu partenerii companiei;
    • Indeplineste lunar target-ul alocat;
    • Stabileste conditiile comerciale cu partenerii din zona alocata;
    • Contacteaza activ noi clienti in vederea dezvoltarii portofoliului companiei;
    • Realizeaza actiuni periodice de fidelizare pentru clientii existenti;
    • Urmareste efectuarea platilor de catre client;
    • Intocmeste rapoartele de activitate;

    Responsabilitati

    Cerinte:

    • Minim 3 ani de experienta in vanzari (tehnice sau industriale);
    • Inclinatii tehnice, in vederea asimilarii usoare a cunostintelor despre produse;
    • Cunoasterea pietei de feronerie si accesorii de mobilier constituie un avantaj;
    • Dorinta de dezvoltare a relatiilor de calitate cu clientii;
    • Abilitati PC
    • Disponibilitate pentru deplasari in afara orasului de resedinta;
    • Bune abilitati de comunicare;

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Pachet salarial atractiv;
    • Bonuri de masa;
    • Din partea companiei sunt puse la dispozitie telefon, masina si laptop;
    • Bonusuri anuale;
    • Traininguri de specialitate;
    • Oportunitate de dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic;
    • Asigurare de sanatate;

    Aplica fara CV
    Brasov, Pitesti,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (36)