General Manager Assistant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.


Vezi toate job-urile General Manager Assistant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 16.10.2018
    Remote work: On-site
    Scurta descriere a companiei

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    - Limba engleza fluent, scris si vorbit (nivel C1 � obligatoriu);
    - Minim 1 an experienta intr-un post similar;
    - Absolvent studii superioare;
    - Cunostinte avansate de utilizare a Microsoft Outlook, Excel, Word, PowerPoint;
    -- Capacitate de organizare si planificare;
    - Orientat catre ordine, disciplina, discretie si diplomatie;
    - Responsabilitate si seriozitate, persoana capabila de a lucra cu informatii confidentiale;
    - Integritate si gandire analitica, capacitatea de a lua decizii rapide si corecte;
    - Bune abilitati de comunicare si relationare cat si disponibilitatea de a lucra in echipa sau independent.

    Responsabilitati

    - Asigura asistenta pentru General Manager in diferite probleme ale activitatii curente si se implică activ in diferitele proiecte ale companiei;
    - Intretinerea si actualizarea agendei electronice a General Manager;
    - Programarea sedintelor si pregatirea documentelor de bază ale intrunirilor;
    - Traducerea şi editarea diferitelor documente interne;
    - Acordarea de asistenta pentru pregatirea bugetului si participarea la organizarea evenimentelor;
    - Organizarea si coordonarea activitatilor de birou;
    - Colectarea de date si elaborarea diferitelor rapoarte pentru management;
    - Efectuarea de lucrari administrative si de secretariat;
    - Organizarea salilor de sedinte si a activitatii de catering, pranzuri de lucru etc;
    - Sortarea corespondentei primite si intretinerea evidentei administrative.

    Alte informatii

    Procesul de recrutare se va desfasura prin intermediul QPAS, companie de recrutare.
    Doar candidatii eligibili vor fi contactati.

    ATENTIE: Prin aplicarea la acest job, se consideră că avem consimțământul Dvs. implicit, pentru procesarea datelor cu caracter personal, de către QPAS, conform Regulamentului (UE) 2016/679.

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    3800 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (47)