Junior Graphic Designer / Logo Designer - Agentie de Digital Marketing

Angajator: QLT
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • Marketing
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.09.2018

    Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Mâine poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Clientul nostru este o agentie de web design care pune accent pe creativitate si inovare.

    Cerinte:
    • Experienta pe un post similar sau activitate de freelancer pe grafica;
    • Cunostinte excelente de utilizare a suitei Adobe (Illustrator & Photoshop);
    • Adobe After Effects reprezinta avantaj;
    • Asteptam portofoliul cu proiectele dezvoltate, inclusiv pe logo design.

    Responsabilitati

    Responsabuilitati:
    • Realizare de materiale grafice si logo design-uri pentru diverse companii, bazate pe briefing-ul dat de client.

    Alte informatii

    Oferta:
    • Contract de munca, full-time, program L-V, 8h/zi (zona Unirii);
    • Salariu negociabil 3000-3500 lei net + bonusuri de performata;
    • Asigurare medicala.