Key Account Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Key Account Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.10.2018

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    • Studii medii (cu diploma de Bacalaureat ) / superioare;
    • Orientare catre rezultate si catre clienti;
    • Experienta in domeniu - minim 1 an;
    • Gestionarea eficienta a volumului de munca;
    • Abilitati de planificare si organizare;
    • Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere; adaptare la interlocutor;
    • Permis conducere categoria B;
    • Disponibilitate pentru activitate de teren.

    Responsabilitati

    • Dezvoltarea afacerii companiei prin realizarea volumelor de vânzări şi stabilirea relaţiilor de parteneriat cu toţi clienţii alocaţi, respectând standardele şi politicile companiei;
    • Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
    • Vizitarea clienţilor arondaţi;
    • Realizarea obiectivelor de vânzări setate;
    • Inchiderea procesului de vânzare prin recuperarea în întregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din portofoliu;
    • Promoveaza portofoliul de produse comercializate si negociaza comenzile;
    • Realizeaza obiectivele de vanzari setate pentru segmentul repartizat;
    • Contribuie direct la extinderea business-ului/cresterea vanzarilor clientilor prin consilierea oferita, elaborarea unui plan de dezvoltare, estimarea vanzarilor si planurilor de actiune.

    Pachet salarial competitiv + bonusuri in functie de performanta;
    Instrumente de lucru performante;
    Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performanta;
    Sustinere in construirea unei cariere de succes.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (132)