Reprezentant medical de vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Medical Express active.

Vezi toate job-urile Reprezentant medical de vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Medical Express
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.04.2019

    Cu o experienţă în domeniu de peste 20 ani, Medical Express este unul din principalii furnizori de produse și dispozitive medicale din România, cu sedii in 12 dintre principalele orașe din țară și o echipă de vânzări dinamică.

    Cerinte

    - Studii superioare
    - Experienta de vanzari de cel putin un an
    - Abilitati demonstrate cu success de relationare, negociere si vanzare
    - Orientare puternica spre eficienta si rezultate
    - Disponibilitate de deplasare in aria geografica alocata de cel putin 50% din timp si carnet de conducere (categoria B)

    Responsabilitati

    - Promovarea si vanzarea pe principii etice a produselor si serviciilor companiei;
    - Gestionarea si dezvoltarea profitabila a portofoliului de clienti din aria de responsabilitate;
    - Monitorizarea pietei si managementul performantelor personale de vanzari (raportare si analiza de activitate);
    - Asumarea unui rol de reprezentant local / regional al Medical Express si respectarea valorilor companiei in mod constant.

    Alte informatii

    Beneficii:

    salariu fix + bonusuri trimestriale în funcție de rezultate
    uri de masă
    mașină de serviciu
    telefon de serviciu
    training de produse - training medical
    cursuri de dezvoltare profesionala (cursuri de vanzari/public speaking/negociere etc.)
    teambuilduing-uri trimestriale
    ibilitate de dezvoltare profesionala
    Vei dezvolta si gestiona un portofoliu important de clienti, vei reprezentanta Medical Express in relatia cu Casele Judetene de Asigurari de Sanatate si vei promova produsele companiei in aria de responsabilitate. Cadrul de lucru este unul formal, in sistemul medical, in relatie directa cu medici si profesori medicali din cele mai importante unitati medicale din zona.

    Medical Express este unul dintre principalii trei furnizori de produse și dispozitive medicale din Romania, pe piata din, acoperind fiecare judet din tara prin reprezentanti de vanzari si sedii regionale in cele mai importante orase.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Medical Express. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Medical Express >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    5500 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Vezi job-uri similare (266)