Reprezentant servicii clienti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Baneasa Developments active.

Vezi toate job-urile Reprezentant servicii clienti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Baneasa Developments
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.12.2018

    Băneasa Developments este dezvoltatorul zonei comerciale Băneasa şi acoperă o suprafaţă construită de peste 450.000 m². Aceasta este una dintre cele mai întinse zone de acest gen din Europa Centrală şi de Est.
    Centrul comercial Băneasa Shopping City este lider pe piaţa românească de fashion şi entertainment, oferind clienților săi un mix unic de branduri care poate satisface şi cele mai exigente dorinţe în materie de shopping, de la cele de renume internaţional, la magazine ale designerilor români, precum și o varietate de restaurante rafinate și cafenele.

    Cerinte

    • Orientarea catre client si catre cresterea calitatii serviciilor
    • Excelente abilitati de comunicare si de lucru cu cifre
    • Capacitatea de invatare si de adaptare la schimbari
    • Riguros si organizat
    • Abilitatea de a raspunde precis si rapid sub presiune, tolerant fata de nivelurile ridicate de stress
    • Proactiv si capabil sa rezolve problemele
    • Entuziast si muncitor
    • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational constituie un avantaj

    Responsabilitati

    • Comercializarea biletelor si produselor specific
    • Intampinarea clientilor in vederea mentinerii unui standard ridicat de calitate a serviciilor
    • Utilizarea sistemului de vanzare, prepararea, ambalarea, servirea si gestionarea produselor
    • Actualizarea zilnica cu privire la noile promotii, campanii si alte evenimente care se desfasoara in Cinematograful GRAND CINEMA & MORE

    Alte informatii

    Beneficii

    • Posibilitatea de dezvoltare profesionala prin instruiri specifice si activitati antrenante
    • Oportunitati de promovare in cadrul companiei
    • Conditii de munca excelente intr-un mediu de lucru dinamic, provocator si placut
    • Pachet complex de beneficii: decontare transport (abonament RATB si METROREX/ carburant), tichete de masa, bonus anual de performanta si alte beneficii.

    Program de lucru

    • Cu norma intreaga sau jumatate

    Aplicand pentru acest post, acceptati declaratia de confidentialitate Baneasa Developments.
    Prin transmiterea datelor dvs. personale va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate de compania Baneasa Developments in scopul recrutarii si selectiei dvs.
    Baneasa Developments a implementat masuri adecvate care sa asigure un nivel considerabil de securitate a prelucrarii datelor dumneavoastra personale, care vor fi stocate timp de 4 ani in cazul neangajarii dumneavoastra in compania Baneasa Developments.
    Potrivit legislatiei in vigoare, aveti dreptul de a ne solicita accesul la datele dumneavoastra personale, rectificarea sau stergerea acestora (in masura in care acest lucru nu contravine legii), restrictionarea prelucrarii sau portabilitatea acestora. De asemenea, aveti dreptul de a va opune prelucrarii si de a depune o plangere in fata autoritatii in domeniu.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Baneasa Developments. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Baneasa Developments >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (63)