Assistant Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Assistant Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 05.10.2018

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Studii medii sau superioare
    Experienta minim 4 ani in activitati conexe
    Limba Engleza – nivel Avansat
    Cunostinte bune de operare PC (Pachetul Office)
    Persoana dinamica, motivata si cu initiativa
    Abilitati foarte bune de comunicare
    Abilitati de planificare si organizare
    Atentie la detalii

    Responsabilitati

    Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
    Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanei de contact din companie
    Preluarea, inregistrarea si distribuirea corespondentei
    Arhivarea corespondentei primite din partea partenerilor si clientilor
    Elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de catre managementul companiei
    Asigurarea de suport in elaborarea prezentarilor de business
    Organizarea evenimentelor din cadrul companiei
    Coordonarea activitatilor administrative.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Contract de munca pe perioada nedeterminata
    Pachet salarial extrem de atractiv
    Asigurare medicala privata
    Prima de vacanta
    Posibilitate de dezvoltare in cadrul companiei.

    3800 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (45)