Consilier vanzari in CCC Veranda Obor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CCC Shoes&Bags active.

Vezi toate job-urile Consilier vanzari in CCC Veranda Obor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: CCC Shoes&Bags
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.02.2019

    CCC Group is one of the largest footwear retail companies in Central Europe and one of the largest footwear manufacturers in Europe. Through its subsidiary eObuwie.pl, the Group is the largest ecommerce player in footwear in CEE. Today, CCC Group operates over 1,100 stores, with floor space exceeding 600k sqm, and is present in 22 countries in Europe and beyond. CCC Group has its own factory of leather shoes, employing over 14,000 employees and sells nearly 50 million pairs of shoes annually

    Cerinte

    - Orientare catre client;
    - Orientare catre rezultate;
    - Bune capacitati de comunicare;
    - Studii medii;
    - Experienta similara (in magazin) constituie un avantaj;
    - Cunostintele de operare PC constituie un avantaj

    Responsabilitati

    1.Promovarea si vanzarea produselor companiei:
    - Intampina clientii la intrarea in magazin, asigura asistenta pe tot parcursul;
    - Rezolva sesizarile clientilor si se asigură că solicitările sunt rezolvate:

    2. Deruleaza activitatea de gestionare a magazinului pentru o buna desfasurare a activitatii de vanzare:
    - Efectueaza operatiunile legate de mercantizarea produselor si depozitarea corespunzatoare a acestora;
    - Verifica preturile produselor existente la raft.

    3. Completeaza documente fiscale : facturi, chitante, ordin de plata:
    - Incaseaza corect sumele aferente preturilor produselor, indiferent de metoda de plata;
    - Este responsabil de administrarea corecta si riguroasa a numerarului incasat in magazin, de corectitudinea inregistarilor si de predarea banilor;

    Alte informatii

    Beneficii:

    - salariu fix;
    - tichete de masa;
    - reale posibilitati de avansare;
    - target de vanzare;
    - bonusuri;
    - echipa dinamica
    - discount la produsele din magazin

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Vezi job-uri similare (89)