Suport Tehnic Instalare si Servisare Echipamente HORECA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile QLT active.

Vezi toate job-urile Suport Tehnic Instalare si Servisare Echipamente HORECA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: QLT
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.10.2018

    Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Mâine poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Suport Tehnic Instalare si Servisare Echipamente HORECA (cuptoare, plite, masini de gatit, grill-uri, unitati frigorifice etc.)

    Companie angajatoare activeaza de 18 ani in domeniul HORECA, avand un portofoliu impresionant de clienti din Bucuresti si tara (hoteluri, restaurante si cafenele).

    Cerinte:
    Studii tehnice absolvite (electrica, instalatii, mecanica);
    Experienta in domeniul tehnic si pe un post similar (serviare, instalare echipamente);
    Carnet auto categoria B (de preferat);
    Disponibilitate la deplasari frecvente la sediul clientilor din Bucuresti 70% dar si tara;
    Abilitati bune de organizare, indemanare si orientare catre client;
    Disponibilitate la program prelungit (dupa caz).

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    Deplasarea la sediul clientului pentru instalare, punere in functiune si servisarea echipamentelor HORECA (cuptoare, plite, masini de gatit, grill-uri, unitati frigorifice etc.);
    Utilizarea echipamentelor tehnice in derularea activitatii.

    Alte informatii

    Oferta:
    Salariu negociabil intre 2500-3000 lei in functie de experienta;
    Bonuri de masa, asigurare medicala si transport;
    Program: 8:30-17:30 sau 9.00-18.00 (L-V).