Contabil de gestiune

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Arabesque active.

Vezi toate job-urile Contabil de gestiune active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Arabesque
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.10.2018

    Arabesque este o companie romaneasca de succes, cel mai mare distribuitor de materiale de constructii si finisaje, care activeaza in zona de industrie, inoveaza in permanenta si dezvolta serviciile oferite clientilor sai, constructorii: livrarea pe santier in cel mai scurt timp posibil in orice punct geografic, consilierea tehnica de specialitate, prelucrarea si fasonarea carcaselor pentru fundatii, mixarea tencuielilor, debitarea panourilor de lemn, seminarii, tehnologii si produse noi si nu in ultimul rand stocuri foarte mari si preturi competitive.

    Cerinte

    - Studii medii economice sau curs de contabilitate;
    - Cunostinte de contabilitate;
    - Experienta în efectuarea de controale de gestiune;
    - Cunosterea legislatiei in domeniu;
    - Persoana serioasa si responsabila.

    Responsabilitati

    - Verifica modul de respectare a dispozitiilor legale si a Procedurilor de lucru privind gestionarea marfurilor si evidenta tehnico- operativa a acestora;
    - Efectueaza inventarierea periodica programata a gestiunilor conform dispozitiilor legale si a Procedurilor de inventariere adoptate de catre societate;
    - Efectueaza inventarierea patrimoniului societatii conform dispozitiilor legale;
    - Adopta masuri pentru prevenirea, descoperirea si recuperarea pagubelor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    -Pachet salarial atractiv
    -Mediu de lucru profesionist
    -Posibilitati reale de avansare in cadrul firmei

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (30)