Consilier vanzari in CCC Arad Atrium

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CCC active.

Vezi toate job-urile Consilier vanzari in CCC Arad Atrium active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: CCC
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 07.11.2018

    Echipa CCC este dinamica, potrivita pentru persoane care isi doresc sa se dezvolte profesional in domeniul Comert/Retail si care isi doresc o cariera in Vanzari.

    Cerinte

    - Orientare catre client;
    - Orientare catre rezultate;
    - Bune capacitati de comunicare;
    - Studii medii;
    - Experienta similara (in magazin) constituie un avantaj;
    - Cunostintele de operare PC constituie un avantaj

    Responsabilitati

    1. Promovarea si vanzarea produselor companiei:
    - Intampina clientii la intrarea in magazin, asigura asistenta pe tot parcursul;
    - Rezolva sesizarile clientilor si se asigură că solicitările sunt rezolvate:

    2. Deruleaza activitatea de gestionare a magazinului pentru o buna desfasurare a activitatii de vanzare:
    - Efectueaza operatiunile legate de mercantizarea produselor si depozitarea corespunzatoare a acestora;
    - Verifica preturile produselor existente la raft.

    3. Completeaza documente fiscale : facturi, chitante, ordin de plata:
    - Incaseaza corect sumele aferente preturilor produselor, indiferent de metoda de plata;
    - Este responsabil de administrarea corecta si riguroasa a numerarului incasat in magazin, de corectitudinea inregistarilor si de predarea banilor;

    Beneficii: salariu fix + tichete de masa + target de vanzare + posibilitati de avansare.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - salariu fix;
    - tichete de masa;
    - target de vanzare;
    - bonusuri;
    - echipa dinamica
    - discount la produsele din magazin