Internship platit - ISIC Romania

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ISIC Romania active.

Vezi toate job-urile Internship platit - ISIC Romania active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Angajator: ISIC Romania
Domeniu:
  • Internship
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.10.2019
    Scurta descriere a companiei

    Despre noi

    Suntem ISIC Romania, echipa care dezvolta la nivel national cele mai mari doua proiecte internationale care se adreseaza studentilor si tinerilor. Acestea sunt: proiectul International Student Identity Card (ISIC) si proiectul European Youth Card (EYCA). ISIC si EYCA sunt singurele legitimatii pentru studenti / tineri care ofera recunoastere globala si acces la o retea de 140.000 de beneficii in 139 de tari.

    Cerinte

    - implicarea in cadrul campaniilor de promovare curente ale asociatiei, offline
    - participarea la activitatile de informare din universitati

    Responsabilitati

    Motive pentru care vrei sa faci parte din echipa ISIC:

    - Pentru ca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si energica.
    - Vei participa activ la campanii de promovare.
    - Vei participa la activitati de informare in universitati si iti vei dezvolta abilitatile de comunicare.
    - Iti vei dezvolta creativitatea, modul de a gandi si personalitatea;
    - Ai posibilitatea de afirmare prin initiative proprii
    - Vei beneficia de un certificat al programului de internship si de scrisori de recomandare.

    Alte informatii

    Perioada internship: 1 octombrie - 1 decembrie

    Beneficii:

    - Internship platit
    - Posibilitatea de a primi si alte beneficii precum abonamente la sala, abonamente la cinema, produse cosmetice, bonusuri de performanta
    - Posibilitatea de a ramane in cadrul echipei ISIC la finalul campaniei

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (122)