Project Manager-Divizia Managementul Calitatii Proceselor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Libra Internet Bank SA active.

Vezi toate job-urile Project Manager-Divizia Managementul Calitatii Proceselor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: Libra Internet Bank SA
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.09.2018

    Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

    Libra Internet Bank iti ofera oportunitati profesionale si tot suportul de care ai nevoie pentru a-ti construi cariera pas cu pas, trecand prin pozitii specifice unei institutii bancare.

    Iti oferim un mediu de lucru provocator, modern si orientat catre rezultate. Suntem organizatia care sustine tinerii exceptionali, ambitiosi, care doresc sa-si contureze un brand profesional si sa-si dezvolte cariera indrumati de specialistii bancii.

    Suntem o echipa tanara si dinamica. Vei gasi adevarati profesionisti, oameni cu experienta, comunicativi si proactivi care apreciaza performanta. Entuziasmul si energia acestora iti vor oferi o atmosfera de lucru placuta si colegiala.

    Te asteptam alaturi de echipa noastra!

    Cerinte

    Studii superioare finalizate in domeniul economic sau informatic;
    Cunostinte avansate de utilizare a computerului;
    Atitudine proactiva, spirit de initiativa;
    Abilitati de comunicare si organizare.

    Responsabilitati

    Comunici cu toate zonele de business si IT pentru clarificarea cerintelor acestora si stabilirea termenelor de respectat pe diverse proiecte;
    Gestionezi proiectele pentru atingerea obiectivelor stabilite si pentru incadrarea activitatilor in cerintele de timp, cost si calitate, aplicand metodologiile Waterfall si Scrum Agile;
    Administrezi lista de proiecte si esti direct responsabil cu intocmirea rapoartelor ce contin informatii despre proiecte (termene, resurse, livrabile, stadiu implementarii, etc.);
    Organizezi, planifici, coordonezi si monitorizezi proiectele alocate, urmarind aplicarea metodologiei Waterfall si a principiilor Scrum Agile.

    Alte informatii

    Beneficii
    Un pachet salarial format dintr-o componenta fixa si, in unele cazuri, de o componenta variabila in functie de sistemul de bonusare aprobat de catre managementul bancii, la care se adauga tichetele de masa, oferite in fiecare luna in functie de perioada lucrata;
    Sanatate, prin abonamente medicina generala oferite de clinica Sanador (inclus), servicii medicale cu discount la Clinica Medlife si servicii stomatologice cu discount la clinica MG Medical;
    Comision zero pentru tranzactiile efectuate prin Internet Banking si prin ATM-urile bancii si dobanda preferentiala la depozite;
    Educatie si cultura, prin acces la: biblioteca Bookster (tot ce vrei sa citesti!), Atelierele Libra Cultural (fotografie, teatru, dezvoltare personala s.a.) si discount la serviciile oferite de Fundatia Calea Victoriei;
    Posibilitatea sa te mentii in forma, prin reduceri la serviciile companiilor partenere 7 Card si a salilor de sport WorldClass, dar si prin programul Libra Energize,
    si multe altele, pe care te invitam sa le descoperi, alaturandu-te Echipei Libra!