Consultant Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Sibiu
  • Actualizat la: 26.09.2018

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Studii medii sau superioare
    - Persoana organizata, cu simt estetic dezvoltat
    - Abilitati foarte bune de comunicare
    - Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa;
    - Persoana organizata capabila sa gestioneze un volum mare de clienti.
    - Fire sociabila, serioasa

    Responsabilitati

    - Inregistrare comenzilor de vanzare primite de la clienti
    - Verificare preturi agreate si disponibilitatea stocului;
    - Receptionarea marfii si aranjarea acesteia intr-o maniera estetic placuta