Consultant Vanzari (full time/part time)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Adidas active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari (full time/part time) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Adidas
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Actualizat la: 08.03.2019

    Combining the resources and infrastructure of a global brand with the creative culture of a startup, our teams are changing people’s lives for the better through sport. The Adidas Group strives to inspire and enable people to harness the power of sport in their lives. Sport is our very purpose. Inspired by our heritage, we know that a profound understanding of the consumer and their journey in sport is essential to achieving this goal.

    Cerinte

    - Atitudine pozitiva
    - Perseverenta
    - Simtul umorului
    - Disciplina si ambitie
    - Spirit competitiv
    - Spirit de echipa

    Responsabilitati

    Ia toate masurile pentru realizarea obiectivelor de vanzari;
    Asigura servirea clientilor magazinului in conformitate cu standardele adidas;
    Este responsabil de siguranta stocului de marfa;
    Este responsabil de operațiunile pe casa de marcat și de încasări;

    Alte informatii

    - Siguranta
    - Atmosfera cool!
    - Plan transparent de dezvoltare si promovare
    - Salariu fix + bonus vanzari
    - Bonus hrana si transport
    - Tichete de masa
    - Discount angajat
    - Echipament
    - Cursuri de perfectionare
    - Abonament medical
    - Program flexibil + varianta part time 4,6 ore

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Arad, Bacau,

    Vezi job-uri similare (14)