Internship Administrare Soft Furnizori Evenimente (Project Based)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Universum Events active.

Vezi toate job-urile Internship Administrare Soft Furnizori Evenimente (Project Based) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Angajator: Universum Events
Domeniu:
  • Internship
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.09.2019

    Daca inca nu ai apucat sa ne cunosti, noi suntem Universum Events, cea mai mare companie organizatoare evenimente business si corporate din Romania. Activam cu pasiune si profesionalism in aceasta industrie de peste 15 ani, creand concepte unice si inovative pentru clientii nostri.

    Cerinte

    Cautam intern full-time in perioada august - noiembrie 2019 care sa ne ajute la gestionarea softului de furnizori al UNIVERSUM Events. Job-ul se poate transforma in pozitie permanenta. :)

    -persoana energica, indrazneata, sociabila, responsabila
    -skill-uri de comunicare foarte bune
    -o persoana mega dornica sa invete lucruri noi

    Responsabilitati

    - research pe locatii, furnizori, activari din Romania
    - actualizare contacte din baza de date
    - aranjarea tuturor informatiilor in platforma interna

    Hybrid

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (152)