Director magazin

Angajator: DM Drogerie Markt
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 22.09.2018

    dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14. 000 de produse.
    Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele.

    Cerinte

    Vechime de minim 12 luni într-un post similar, cu responsabilități de conducere/ coordonare echipă
    Studii finalizate
    Cunoştinţe limbi străine – limba engleză, limba germană constituie avantaj
    Disponibilitate pentru deplasări
    Capacitatea de a realiza obiectivele asumate şi aflate în aria de responsabilitate
    Capacitatea de a lucra în condiţii de sarcini multiple ce necesită prioritizare
    Capacitatea de a lucra într-un mediu de lucru dinamic, în continuă schimbare

    Responsabilitati

    Coordonarea filialei din punct de vedere economic
    Responsabilitate privind modul de gestionare a banilor și mărfurilor în filială
    Coordonarea filialei din punct de vedere administrativ
    Coordonarea, conducerea şi instruirea echipei din subordine
    Colaborarea cu departamentele din subordine în vederea realizării Obiectivelor specifice

    Alte informatii

    Oferta noastra:
    • Munca Intr-o echipa dinamica
    • Dezvoltare profesionala si personala
    • Un post sigur intr-o companie prezenta in mai multe tad europene
    • Program flexibil si salariu motivant
    • Bonuri de masa
    • Asigurare medicala privata
    • Bonusuri din vanzari