Casier

Angajator: DM Drogerie Markt
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • BUCURESTI
  • Sibiu
  • Actualizat la: 13.11.2018

    dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14. 000 de produse.
    Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele.

    Cerinte

    Cerinte si competente specifice:
    • Minim studii medii finalizate
    • Cunostinte limbi straine - limba germana constituie avantaj
    • Disponibilitate pentru deplasari
    • Capacitate de a realiza obiectivele asumate aflate in aria de responsabilitate
    • Capacitate de a lucra Intr-un mediu de lucru dinamic, in continua schimbare

    Responsabilitati

    Principale responsabilitati:
    • Orientare spre client - oferirea de consultanta si asistenta
    • Orientare spre munca in echipa
    • Adaptabilitate/ Flexibilitate
    • Disponibilitate pentru program de lucru flexibil si/ sau prelungit
    • Experienta in gestiunea marfurilor si gestiunea incasarilor constituie un avantaj
    • Intocmire facturi emise catre client - la cerere
    • Aprovizonare marfa la raft, conform standardului dm

    Alte informatii

    Oferta noastra:
    • Munca Intr-o echipa dinamica
    • Dezvoltare profesionala si personala
    • Un post sigur intr-o companie prezenta in mai multe tad europene
    • Program flexibil si salariu motivant
    • Bonuri de masa
    • Asigurare medicala privata
    • Bonusuri din vanzari