Personal salon terapie laser pentru durere

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GY Medical Solutions active.

Vezi toate job-urile Personal salon terapie laser pentru durere active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: GY Medical Solutions
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.10.2018

    Pentru ca este loc de imbunatatiri si inovatie in serviciile medicale din Romania, a aparut GY Medical Solutions, o companie care isi desfasoara activitatea in Bucuresti, zona Universitate. Misiunea noastra este sa punem la dispozitia pacientilor romani solutii medicale cu tehnologie avansata, recomandate si folosite de medici si pacienti la nivel international. Obiectivul nostru este largirea gamei terapeutice si, uneori, propunerea de solutii de tratament in anumite situatii in care nu exista remedii.

    Suntem reprezentant exclusiv si lansam pe piata medicala din Romania- B-Cure Laser, dispozitiv medical dezvoltat si brevetat in Israel, aprobat de UE, folosit de pacienti din Elvetia, Finlanda, UK, Rusia, Africa de Sud, Polonia, Filipine, Singapore, Ungaria, Norvegia, Olanda, Franta, Turcia, desigur, Israel, dar nu numai. Terapia laser este folosita extensiv in medicina moderna, acum si in Romania! B-Cure Laser incorporeaza puterea de vindecare din clinici intr-un dispozitiv usor si portabil, de utilizat acasa, care trateaza afectiunilor ortopedice, dureri, inflamatii, rani, accidentari sportive, afectiuni stomatologice, ulcere, rani greu de inchis, piciorul diabetic.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    fizioterapeut/kinetoterapeut/terapeut masaj
    experienta minima de 6 luni in domeniul medical/estetic
    cunostiintele despre terapia laser pentru tratarea durerii sunt un plus
    capacitate de relationare, comunicare, analiza si sintetizare informatii
    persoana cu aspect ingrijit, punctuala, amabila, politicoasa, dornica de a invata si promova serviciile noastre, cu simtul raspunderii

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:
    primeste cu amabilitate clientela
    efectueaza procedurile cu laser recomandate pentru fiecare client in parte
    asigura efectuarea procedurilor cu laser in conditii de igiena si siguranta
    respecta procedurile si protocoale de tratament

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (62)