Vorbitori de Engleza - Proiect Back Office

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Conectys active.

Vezi toate job-urile Vorbitori de Engleza - Proiect Back Office active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Conectys
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.09.2018

    Conectys is a global organization with centers on 3 continents and in 7 countries. We are all about transparency, modesty and growth. We also strongly believe in Fun@Work, so much that we’ve made it one of our core values.

    We have the best possible clients in gaming, high tech, travel, retail, finance and other key industries.

    Conectys is fueled by people. Employee engagement, initial and ongoing training, flexible work hours, incentives, “Pizza with the CEO”, Fruit Days, Happy Hours, employee-driven CSR programs, Open Door Policy or trips to client sites are just examples of what YOU will experience in Conectys. We are also recognized for premium BPO services with 10 awards received in the past 3 years alone.

    Cerinte

    Esti student sau proaspat absolvent si te aflii in cautarea unui job cu program flexbil intr-o companie multinationala, unde sa existe posibilitati de dezvoltare personala si profesionala?
    Daca raspunsul este "DA", atunci vino sa ne cunosti!

    Cautam noi colegi pentru unul dintre proiectele noastre de back office din Bucuresti.

    Pentru a te alatura echipei, cel mai important este sa cunosti limba engleza la nivel avansat. Experienta in Customer Support este un plus, insa entuziasmul si determinarea o pot inlocui cu succes.
    De asemenea ne-ar placea sa fii disponibil/a pentru un program flexibil part-time (6 ore) sau full-time (9 ore).

    Responsabilitati

    Clientul nostru ofera o gama larga de servicii de printing in Australia, US, EU, si Asia. Prin intermediul platformei software dezvoltate, utilizatorii se conecteaza cu peste 60 de case de tiparire profesionala ,permitand livrarea materialelor tiparite in peste 73 de tari si catre cel putin 5,3 miliarde de persoane.

    Tu vei oferi suport clientilor care utilizeaza aceste tipuri de servicii. Suportul va fi oferit in limba engleza, exclusiv, prin e-mail si social media de luni pana duminica in intervalul 08:00-24:00, prin urmare programul va fi stabilit in ture, 5 zile pe saptamana.

    Alte informatii

    Oferta noastra cuprinde:

    - Program de lucru full time/part time flexibil, organizat in ture in functie si de disponibilitatea ta;
    - Tichete de masa, bonusuri si stimulente care vor veni ca rasplata a implicarii tale;
    - Beneficii medicale printr-un parteneriat cu o clinica privata de sanate;
    - Reducere la o gama variata de sali de sport (fitness, aerobic, inot, tenis etc.)
    - Training-uri care sa te ajute sa iti dezvolti abilitatea de a comunica si interactiona.

    Aplica fara CV
    3729 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (229)