Consultant Vanzari Concept Store - Magazin in Promenada Mall

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Strauss România active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari Concept Store - Magazin in Promenada Mall active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Strauss România
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.01.2019

    Strauss România, filiala Grupului istraelian Strauss, activeaza pe piata din Romania din 1994 si este una dintre cele mai importante companii producătoare de cafea de pe piaţa locală. Strauss România este o companie 360 grade ce oferă consumatorilor nu doar cafea, ci şi produse complementare. Fiind activă pe piaţa de retail, dar si cu solutii pentru Away From Home (HoReCa, Offices & Traffic Locations ), compania a dobândit de-a lungul anilor o expertiză solidă pe piaţa cafelei. Portofoliul companiei include brandurile Doncafe , Totti, Amigo, FORT, Tea Tales, BeanZ Cafe, Choco Divino, care se bucură de o reputaţie foarte puternică, atăt în România, cât şi la nivel internaţional. Varietatea mare de branduri de cafea, de la economy până la cele premium, sunt special create pentru consumatorii români, în urma studiilor de calitate amănunţite, întreprinse periodic, pentru a satisface o gamă extinsă de gusturi şi preferinţe.

    Cerinte

    Minim 1 an experienta in vanzari;
    Orientare catre clienti si excelente abilitati de comunicare;
    Studii medii / superioare;
    Limba engleza - nivel mediu / avansat;
    Permis auto, categoria B - prezinta avantaj;
    Disponibilitatea de a lucra in ture si in week-end.

    Responsabilitati

    Primirea clientilor intr-un mod placut si intr-o maniera profesionala;
    Oferirea de consultanta despre produsele si echipamentele noastre;
    Efectuarea sarcinilor zilnice ( vanzari, stocuri, inventar, operarea in sistemele informatice, prezentarea produselor in magazin etc);
    Participari la diverse evenimente organizate pentru consumatori.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariul atractiv
    Bonus in functie de vanzari
    Posibilitatea de a lucra in ture
    1 kg de cafea /luna
    Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (241)