Economist - Regina Maria Brasov

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regina Maria active.

Vezi toate job-urile Economist - Regina Maria Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Regina Maria
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 19.09.2018

    Reteaua privata de sanatate REGINA MARIA are la baza doua principii pe care le-a urmarit mereu: specialisti de foarte buna calitate si grija lor fata de pacient. Ne dorim sa avem alaturi de noi colegi care sa demonstreze si sa promoveze valorile REGINA MARIA prin:

    - asumarea raspunderii pentru actiunile lor
    - cultivarea calitatii si oferirea de solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple
    - comunicare deschisa si incurajarea dezvoltarii unei relatii de incredere intre ei si colegi
    - sustinerea si implicarea in atingerea obiectivelor de echipa
    - acordarea si acceptarea cu deschidere a feedbackului constructiv

    Cerinte

    Studii Universitare - profil economic
    Calificari in domeniul financiar - contabil (constituie un avantaj)
    Cel putin 1-2 ani de experienta relevanta pe un post similar
    Cunostinte solide de MS Office (Charsima constituie un avantaj)
    Cunostinte de fiscalitate (constituie un avantaj)

    Responsabilitati

    Asigura operatiunile financiar-contabile zilnice in concordanta cu legislatia Romaniei;
    Inregistreaza cronologic si sistematic, prelucreaza, publica si pastreaza informatiile cu privire la pozitia financiara, performanta financiara si fluxurile de trezorerie;
    Asigura evidenta contabila a stocurilor, a relatiilor cu tertii, a trezoreriei, precum si a veniturilor si cheltuielilor;
    Inregistreaza platile si incasarile, conform extrasului de cont bancar, respectiv a celor in numerar conform registrului de casa;
    Opereaza si inregistreaza avansurile si deconturile de trezorerie.