Sales executive in cadrul GoGlobalTravel

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile WeDOHR active.

Vezi toate job-urile Sales executive in cadrul GoGlobalTravel active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: WeDOHR
Domeniu:
  • Turism
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.10.2018

    Echipa WeDoHR, cu o experiența de peste 10 ani in domeniul Resurselor Umane oferă servicii complete, profesionale si dedicate nevoilor specifice ale clienților in sfera managementului resurselor umane.
    Rolul WEDOHR, ca furnizor de servicii de recrutare pentru clientii nostri, este acela de a permite companiilor sa se concentreze pe dezvoltarea afacerilor, iar WEDOHR sa ii ajute sa gaseasca cei mai potriviti candidati pentru organizatiile lor.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, GoGlobal Travel, lider de piata pe domeniul lor de acitivitate, recrutam 2 persoane pentru pozitia de Sales asistant.
    Candidatul ideal este o persoana:
    -cu abilitati de comunicare si relationare;
    -perseverenta, ambitioasa, orientata catre rezultat;
    -dinamica, deschisa;
    -cu experienta anterioara in activitati de vanzare.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    -initierea si dezvoltarea relatiei cu clientii;
    -gestionarea bazei de date cu clienti, contactarea acestora;
    -participarea la training-urile dezvoltate intern;
    -atingerea targetului asociat postului.

    Pachetul salarial oferit este format din suma fixa, in cuantum de 2500 lei net si comision din vanzari.