Proiect germana-engleza (work from home)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Proiect germana-engleza (work from home) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 15.09.2018

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Știi germană la nivel conversațional? Ce-ai spune de un job care îți permită să lucrezi de acasă? Dacă ești o persoană căreia îi place să-i asculte pe cei din jur și să le vină în ajutor, cu bune abilități de comunicare, atunci aplică la noi! Tot ce-ți trebuie este un laptop/pc, o conexiune la internetul prin cablu și un loc liniștit din care să lucrezi. Experiența și training-urile de formare profesională ți le oferim noi!

    Responsabilitati

    Ce vei face?
    • Vei acorda suport clienților prin telefon și e-mail cu ajutorul informațiilor primite în training
    Ce îți oferim?
    - Salariu fix și bonusuri de performanță;
    - Posibilitatea de a lucra remote, de acasă;
    - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    - Program full time (8 ore), 5/7 zile, în intervalul 10:00-20:00
    - 2 săptămâni de training plătit la sediul nostru (transportul și cazarea îți sunt asigurate);
    - 1 zi pe luna vizită la sediul nostru pentru evaluare și discuție (transportul și cazarea sunt asigurate)
    - Suport din partea colegilor pe tot parcursul activității.

    Ce mai aștepți? Aplică acum și vino în echipa Valoris!