Trade marketing assistant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Fildas&Catena Grup active.

Vezi toate job-urile Trade marketing assistant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Fildas&Catena Grup
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.10.2018

    Fildas Catena Grup reprezinta un grup de companii cunoscute si puternice pe piata farmaceutica. Calatoria noastra a inceput in anul 1991 cu o echipa mica de oameni valorosi, cu ambitii mari in misiunea de a promova Sanatatea in Romania prin contributia permanenta la imbunatatirea sistemului de sanatate, prin calitatea superioara a serviciilor oferite, prin inovatie si diferentiere. Din 1999 de cand a luat nastere lantul Farmaciile Catena, dupa decizia strategica a Fildas de extindere pe verticala in retailul farmaceutic, ni s-au alaturat si alti oameni valorosi, care s-au dedicat aceleiasi misiuni.
    Astazi suntem peste 7000 de salariati, raspanditi la nivel national in peste 800 de farmacii si 15 centre logistice. Ocupam primul loc in topul farma din Romania, iar acest rezultat se datoreaza colectivului pe care l-am construit de-a lungul celor 28 de ani.
    Avem valori comune ce ne unesc si ne indreapta spre acelasi tel si rezultat : pasiunea, ambitia, integritatea, responsabilitatea, curiozitatea si determinarea.

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate – domeniul economic/marketing;
    - Cunostinte avansate de operare PC - MS Office, Excel - obligatoriu avansat;
    - Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat;
    - Foarte bune abilitati de analiza, negociere si relationare;
    - Persoana organizata si dinamica, cu orientare spre rezultate, responsabila, atenta la detalii, spirit analitic, dornica sa acumuleze cunostinte noi, implicata, entuziasta.

    Responsabilitati

    - Analiza si prospectare piata pentru categoriile de produse relevante;
    - Identificarea oportunitatilor de imbunatatire a portofoliului de furnizori;
    - Solicitare oferte pentru produse, negociere si derulare relatie cu furnizorii;
    - Concepe, negociaza, implementeaza si evalueaza actiuni de promovare desfasurate cu sustinerea furnizorilor;
    - Monitorizarea activitatilor promotionale;
    - Propune actiuni de marketing pentru campaniile agreate;

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Fildas&Catena Grup. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Fildas&Catena Grup >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (5)