Tehnician Electromecanic Interventii Dobrogea

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Bergerat Monnoyeur active.

Vezi toate job-urile Tehnician Electromecanic Interventii Dobrogea active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Bergerat Monnoyeur
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Medgidia
  • Tulcea
  • Actualizat la: 06.05.2020

    Bergerat Monnoyeur, dealerul exclusiv al marcii Caterpillar®, asigura vanzarea, inchirierea, intretinerea si reparatiile pentru o gama completa de utilaje pentru constructii, cariere si balastiere, industrie, etc. Prezent atat in Romania cat si in Franta, Belgia, Polonia, Luxemburg si Algeria, Bergerat Monnoyeur ofera perspective multiple de evolutie in diferite domenii de activitate.
    Sediul Bergerat Monnoyeur Romania se afla la Mogosoaia (in apropiere de Bucuresti), insa activitatea noastra se intinde pe intreg teritoriul tarii. Astfel, aproape jumatate din personalul nostru isi desfasoara activitatea in afara sediului central: responsabili comerciali, mecanici, personal administrativ.
    Bergerat Monnoyeur dezvolta o politica sociala fondata pe valori umaniste si pe preocuparea constanta pentru performanta si modernitate. Profesionistii pasionati de domeniul tehnic gasesc aici posibilitati importante de evolutie profesionala ca recunoastere a angajamentului si motivatiei lor.

    Cerinte

    Studii medii finalizate în domeniul electro-mecanic;
    Cunoștințe și experiență în domeniul electro–mecanic de minim 2 ani;
    Cunoștințe de operare PC (Word, Excel și programe specifice) ;
    Cunoștințe medii de limbă engleză - domeniul tehnic;
    Bună capacitate organizatorică;
    Capacitate de lucru cu termene limită strânse;
    Bună capacitate de comunicare;
    Permis de conducere – categoria B.

    Responsabilitati

    Asigură reparația și întreținerea motoarelor Caterpillar și Perkins și a grupurilor electrogene Caterpillar și Olympian;
    La cerere, asigură activități de service în afara teritoriului țării;
    Întocmește rapoarte de intervenție după executarea fiecărei misiuni de lucru;
    Studiază literatura de specialitate, îmbunătăţindu-şi permanent abilităţile profesionale;
    Participă la inventarierea pieselor și a sculelor;
    Păstreză o bună relaţie cu clientul.

    Alte informatii

    PROFIL CANDIDAT

    Seriozitate, dinamism, atenție la detalii;
    Perseverență în îndeplinirea obiectivelor;
    Spirit practic și organizat;
    Disponibilitate pentru deplasări;
    Disponibilitate pentru lucrul în echipă, dar capabil sa lucreze și singur.

    Aplica fara CV
    Constanta, BUCURESTI,