Coordonator Farmacii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmacia Dona active.

Vezi toate job-urile Coordonator Farmacii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: Farmacia Dona
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.09.2018

    Farmacia DONA este unul dintre cele mai apreciate nume in retailul farmaceutic din Romania, cu o reputatie solida construita în cei peste 30 de ani de activitate. În fiecare zi, în oricare dintre cele peste 320 de Farmacii DONA vei intra, vei fi întampinat cu atentie, grija, dar mai ales cu respect. La fel ca tine, peste 2,5 milioane de pacienti trec lunar pragul Farmaciilor DONA.

    Peste 2.500 de profesionisti în domeniul sanatatii lucreaza în Grupul DONA, cu totii fiind devotati unui scop comun, acela de a asigura servicii farmaceutice la cel mai înalt nivel calitativ.

    Alatura-te si tu echipei DONA!

    Cerinte

    Farmacia DONA își mărește echipa de management.

    Dacă ai administrat sau ai abilitățile necesare de a coordona farmacii, aplică și tu trimițând CV actualizat la adresa de HR.

    Dacă ești motivat, organizat, atent la detalii și un bun lider de echipă (cu experiență în coordonarea unei echipe de minim 4 membri ), hai alături de noi și:

    • te vor aștepta provocări și obiective pe masură;

    • vei implementa strategiile și politicile comerciale ale companiei;

    • te vei asigura de dezvoltarea și motivarea colegilor din echipa ta;

    • vei beneficia de un sistem salarial și instrumente de lucru peste media din industrie.

    Responsabilitati

    • Coordonarea activității unui număr de 7 - 8 farmacii (minim 40 persoane), prin vizite regulate;
    • Monitorizarea respectării procedurilor de lucru și un management eficient al echipei;
    • Motivarea, dezvoltarea și evaluarea permanentă a echipei, în funcție de obiectivele companiei;
    • Implementarea politicilor comerciale și a planului de dezvoltare ale companiei;
    • Oferă training și suport pentru integrarea personalului în sistemul de lucru și răspunde de instruirea lui permanentă în cadrul programelor de training ale companiei;
    • Asigură implementarea strategiei de vânzări prin analiza rapoartelor de vânzări și identificarea de soluții de optimizare a pârghiilor de vânzări.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Pachet salarial motivant (salariu fix, tichete de masa + bonusuri atractive);
    • Training de specialitate;
    • Laptop, telefon și mașină de serviciu;
    • Posibilități de dezvoltare a carierei în cadrul unei echipe tinere și dinamice.

    6700 - 7300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Iasi,

    Vezi job-uri similare (15)