Consultant vânzări produse cosmetice - TÂRGU MUREȘ

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EMBLEMA Retail Solutions active.

Vezi toate job-urile Consultant vânzări produse cosmetice - TÂRGU MUREȘ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: EMBLEMA Retail Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 12.09.2018

    We are in BTL business, activating on three big retail markets: FMCG, Fashion and Luxury. For us, the excellence is made by keep it simple but innovative way. … and our commitment is to always deliver brilliant projects that make our partners to stand out and win in retail.

    During the time, our activities goes to different ways too, like Digital & PR. With all of these news, we are going to more opportunities, so our team will be always open to grow.

    Cerinte

    • Studii medii (Liceu-Diplomă de Bacalaureat);
    • Abilitatea de a identifica ușor și de a înțelege nevoile clienților;
    • Orientat către client și către rezultate;
    • Sociabilă, comunicativă;
    • Inițiativă și simțul responsabilității;

    Responsabilitati

    • Consilierea și fidelizarea clienților;
    • Prezintă și vinde produsele oferind toate informațiile necesare despre acestea;
    • Lucrează cinci zile din săptămână, de marți până sâmbătă, program full -time (8 ore)
    • Gestionează și se asigură că nu există risc ca marfa să lipsească de pe stoc;
    • Promovează și vinde produsele cosmetice din locația în care se desfășoară activitatea;
    • Realizează activități administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea prețurilor la raft, raportare platformă
    • Participă la trainingurile companiei;

    • Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator;
    • Pachet salarial atractiv;
    • Bonuri de masa;
    • Bonusuri lunare în funcție de performanțe;
    • Acordarea concediului în limitele prevăzute de lege și zile libere de sărbătorile legale;
    • CIM (Contract Individual de Muncă)
    • Training oferit de specialiști;

    Aplica fara CV
    Oradea, Targu Mures, Galati,

    BUCURESTI, Sibiu, Targu Mures,

    Targu Mures,

    Vezi job-uri similare (13)