Coordonator Echipa Vanzari Turism

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MyPAL Travel active.

Vezi toate job-urile Coordonator Echipa Vanzari Turism active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: MyPAL Travel
Domeniu:
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.02.2019

    Eden Travel este o agentie tour-operatoare licentiata, detinuta de Eden Travel Partner SRL, companie care a dezvoltat platformele online de prezentare si rezervare pentru destinatii interne ViziteazaDelta.ro si SpreMunte.ro si sistemul MyPal.travel, sistem online de prezentare si rezervare a serviciilor turistice din intreaga lume.

    Noi, reprezentantii Eden Travel, imbinanand tehnologia cu interventia umana, ne dorim si ne propunem sa facem turismul mai placut si mai accesibil tuturor, asumandu-ne rolul de Partener de Incredere in toate relatiile dezvoltate!

    Credem ca ce este facut din pasiune este facut cel mai bine, de aceea suntem o echipa ce pune suflet in fiecare cerinta care ne este adresata.

    Cerinte

    • Ai experiența in turism minim 3 ani, atat pe turismul intern cat si international
    • Știi să te organizezi, ai inițiativă și ai invațat ce inseamnă să obții rezultate
    • Comunici foarte bine și știi să relaționezi
    • Poți convinge și negocia, ai siguranță de sine, ești tenace
    • Oferi mereu soluții potrivite pentru clienți
    • Comunici bine în cel puțin o limbă străină de circulație internațională
    • Folosești eficient calculatorul, internetul și aplicațiile MsOffice (Word, Excel, Outlook)

    Responsabilitati

    • Coordonezi o echipa de consultanți turism la inceput de cariera
    • Asisti membrii echipei de la primii pasi in companie si ii sprijini in invatare si dezvoltare
    • Cunosti foarte bine sistemele si procesele de lucru si esti responsabil de a le face bine cunoscute catre echipa
    • Asiguri legatura intre echipa si managementul companiei, furnizori si terte parti atunci cand este nevoie
    • Participi in recrutarea noilor membrii ai echipei
    • Evaluezi performanta si apreciezi rezultatele mebrilor echipei

    Alte informatii

    Te motivează urmatoarele?
    • Sa participi la dezvoltarea unui sistem de rezervari unic in Romania, de promovare si vanzare a serviciilor turistice interne si internationale
    • Clienții multumiți care revin prin tine
    • Programe turistice variate de care te bucuri și în care te implici
    • Dezvoltare profesională și evoluție în carieră
    • Program flexibil, mediu de lucru plăcut și profesionist
    • Posibilitatea de a deveni partener independent in furnizarea de servicii turistice
    • Pachet salarial atractiv alcatuit din salariu fix + bonusuri în functie de performanța individuala si a echipei
    • Beneficii precum tichete de masa, asigurare private de sanatate, vacanta in rate la cele mai avantajoase tarife

    • Convinge-ne că poți deveni partenerul nostru!
    • Că ai experiență și dorință de a dezvolta o echipa de top in vânzările de servicii turistice!
    • Te așteptăm!

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Constanta, Craiova, Job national

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)