Coordonator Echipa Vanzari Turism

Angajator: Eden Travel
Domeniu:
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.09.2018

    Eden Travel este o agentie tour-operatoare ce ofera servicii turistice complete atat in Romania cat si in afara tarii si adreseaza atat segmentul B2B cat si B2C si Corporate.

    Noi, reprezentantii Eden Travel, imbinanand tehnologia cu interventia umana, ne dorim si ne propunem sa facem turismul mai placut si mai accesibil tuturor, asumandu-ne rolul de Partener de Incredere in toate relatiile dezvoltate!

    Credem ca ce este facut din pasiune este facut cel mai bine, de aceea suntem o echipa ce pune suflet in fiecare cerinta care ne este adresata.

    Cerinte

    • Ai experiența in turism minim 3 ani, atat pe turismul intern cat si international
    • Știi să te organizezi, ai inițiativă și ai invațat ce inseamnă să obții rezultate
    • Comunici foarte bine și știi să relaționezi
    • Poți convinge și negocia, ai siguranță de sine, ești tenace
    • Oferi mereu soluții potrivite pentru clienți
    • Comunici bine în cel puțin o limbă străină de circulație internațională
    • Folosești eficient calculatorul, internetul și aplicațiile MsOffice (Word, Excel, Outlook)

    Responsabilitati

    • Coordonezi o echipa de consultanți turism la inceput de cariera
    • Asisti membrii echipei de la primii pasi in companie si ii sprijini in invatare si dezvoltare
    • Cunosti foarte bine sistemele si procesele de lucru si esti responsabil de a le face bine cunoscute catre echipa
    • Asiguri legatura intre echipa si managementul companiei, furnizori si terte parti atunci cand este nevoie
    • Participi in recrutarea noilor membrii ai echipei
    • Evaluezi performanta si apreciezi rezultatele mebrilor echipei

    Alte informatii

    Te motivează urmatoarele?
    • Sa participi la dezvoltarea unui sistem de rezervari unic in Romania, de promovare si vanzare a serviciilor turistice interne si internationale
    • Clienții multumiți care revin prin tine
    • Programe turistice variate de care te bucuri și în care te implici
    • Dezvoltare profesională și evoluție în carieră
    • Program flexibil, mediu de lucru plăcut și profesionist
    • Posibilitatea de a deveni partener independent in furnizarea de servicii turistice
    • Pachet salarial atractiv alcatuit din salariu fix + bonusuri în functie de performanța individuala si a echipei
    • Beneficii precum tichete de masa, asigurare private de sanatate, vacanta in rate la cele mai avantajoase tarife

    • Convinge-ne că poți deveni partenerul nostru!
    • Că ai experiență și dorință de a dezvolta o echipa de top in vânzările de servicii turistice!
    • Te așteptăm!