Trainer financiar – contabil (cu limbă franceză-nivel mediu)

Vezi toate job-urile Trainer financiar – contabil (cu limbă franceză-nivel mediu) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.09.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ne-ar plăcea să ai:
    - cunoștințe de limbă franceză (minimum nivel B1); cunoștințe de limbă engleză (nivel B1) – avantaj.
    - experiență de lucru relevantă în domeniul contabilității - minimum 3 ani (experiența în contabilitate franceză reprezintă un avantaj).
    - disponibilitate la călătorii (30-40% din timp).
    - rigoare, carismă, deschidere spre oameni, proactivitate, abilități de prezentare și facilitare training.

    Responsabilitati

    Căutăm un Trainer pentru departamentul de Contabilitate, care va avea rolul de a forma angajații din acest departament atât la nivel național, cât și internațional.

    Vei fi responsabil (ă) de:
    - dezvoltarea programelor de formare inițială și continuă;
    - identificarea nevoilor de training;
    - pregătirea structurii training-ului, a materialelor și livrarea informațiilor;
    - realizarea training-urilor și evaluarea continuă a competențelor angajaților și propunerea de planuri de acțiune pentru ameliorarea acestora;
    - asigurarea asistenței post-training viitorilor colegi pentru fixarea abilităților/ aptitudinilor dobândite.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Training inițial specific activității desfășurate;
    - Feedback și coaching din partea responsabililor direcți;
    - Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
    - Pachet salarial atractiv.

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (146)