Sales and Online Analyst

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Austral active.

Vezi toate job-urile Sales and Online Analyst active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Austral
Domeniu:
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 08.09.2018

    Pentru noi, ca echipa, fiecare zi este o calatorie care se incheie cu zambetul pe buze. Ne place sa ne bucuram unii de prezenta celorlalti si facem echipa atunci cand muncim si cand sarbatorim reusitele.
    Stim sa cream lucruri numai cu pasiune si sa raspundem cu mult profesionalism atunci cand vine vorba de relatiile cu cei din jur. Cu orice ocazie suntem atenti la nevoile celorlalti si ne oferim sprijinul cu mult curaj.
    Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau la adresa resurse.umane@austral.ro.

    Cerinte

    • Studii superioare finalizate;
    • Abilitati de comunicare si relationare foarte bune;
    • Orientare spre rezultate, proactivitate si spirit de initiativa;
    • Abilitati excelente de analiza si sinteza;
    • Organizare si atentie distributiva;
    • Orientare spre client;
    • Cunostinte avansate de utilizare MS Office (in special Excel);
    • Limba engleza – nivel avansat.
    • Experienta de lucru in Dynamic Web- prezinta avantaj
    • Experienta profesionala intr-un rol similar prezinta avantaj;

    Responsabilitati

    • Vei face parte din echipa care optimizeaza si dezvolta procesele din platforma noastra online de comenzi B2B cat si in celelalte integrari cu platforme de comenzi ale clientilor;

    • Vei fi implicat in procesul de asigurare a functionarii corecte a platformei Austral de comenzi pentru ca ne dorim sa imbunatatim experienta clientilor;

    • Vei colabora cu dezvoltatorul si administratorul platformei in vederea implementarii de noi functionalitati pentru clienti si vei fi trainerul colegilor din echipa de Vanzari pe zona de online;

    • Vei centraliza date in Excel pentru a asigura un import corect al informatiilor in platforma noastra si vei prelucra rapoarte de vanzari;

    • Punem accent pe gasirea si dezvoltarea de solutii de optimizare a proceselor de integrare cu platformele de comenzi ale clientilor, de aceea vei colabora constant cu echipele IT, Vanzari, Marketing si Achizitii;

    • Vei actualiza si mentine in ERP-ul Austral (Microsoft Dynamics Ax) baza de date cu preturile speciale ale clientilor;

    • Vei participa la construirea ofertelor speciale de preturi ale clientilor importanti ai companiei;

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (383)