UNIT MANAGER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Expert Recruiting SRL active.

Vezi toate job-urile UNIT MANAGER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Angajator: Expert Recruiting SRL
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 08.09.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cum știi dacă acest job este pentru tine:
    -dacă te preocupă dezvoltarea carierei profesionale în domeniul vânzărilor;
    -dacă ai deja o experiență efectivă în vânzări, sau în relațiile cu clienții - suport - promovare;
    -dacă știi cum se conduce o echipă și poate ai început deja activitatea de coordonare;
    -dacă îți place o activitate dinamică, fără rutina standard de birou, în care îți sprjini constant, pe teren, colegii de echipă să gasescă noi clienți;
    -dacă îți ajuți colegii să deprindă și să-și perfecționeze tehnicile de vânzare și de negociere cu clienții;
    -dacă ești o persoană pozitivă, entuziastă și poți să îi motivezi și antrenezi pe cei din echipa ta;
    -dacă știi cum să urmărești activitatea echipei de vânzări pe parcursul lunii și la final poți analiza performanțele obținute și știi să interpretezi rezultatele;
    -dacă îți place să vorbești, ești convingător, entuziast și îți place să interacționezi clienții si colegii;

    Responsabilitati

    Cautam specialisti in vanzari si people management, colegi noi pentru a prelua rolul de UNIT MANAGER in judetele lor, rol din care care să recruteze si sa coordoneze echipe de vânzări, participand astfel la programul de dezvoltare al companiei noastre și al retelei de vanzari a companiei.

    Alte informatii

    Ce îți oferim:
    -un pachet de salarizare foarte competitiv (salariu fix + bonusuri și comisioane din vânzări + premii la diferite concursuri);
    -abonament pentru mobil si internet pe mobil;
    -activități cu echipa, teambuildinguri, cursuri, traininguri,
    -program dedicat de dezvoltare profesională și personală prin coaching;
    Dacă te regăsești în această descriere de mai sus și dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și profesionist, atunci aplică acum.

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,