Coordonator echipa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Coordonator echipa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ramnicu Valcea
  • Actualizat la: 07.10.2018

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    - Sa fii vesel, creativ si flexibil ca noi :)
    - Sa intelegi atat importanta unui mediu de lucru placut, cat si a rezultatelor;
    - Sa ai capacitatea de a lucra in echipa, de a te mobiliza si de a-i mobiliza pe altii;
    - Sa ai experienta anterioara in coordonarea unei echipe sau a unui proiect – min. 6 luni;
    - Sa ai abilitati excelente de comunicare, atitudine pozitiva si sa fii orientat catre solutii;
    - Sa fii dornic sa inveti lucruri noi si sa sa-ti organizezi cu usurinta prioritatile;
    - Sa ai cunostinte avansate de MS Office (viteza de scriere la calculator) si limba engleza - nivel mediu;
    - Sa ai domiciliul stabil in jud. Valcea sau dorinta de a te reloca aici.

    Responsabilitati

    - Vei coordona activitatea agentilor, le vei oferi suport si vei raspunde de rezultatele acestora;
    - Vei propune noi metode de motivare a agentilor din echipa;
    - Te vei asigura ca toate obiectivele cantitative si calitative ale echipei sunt atinse;
    - Vei efectua/prelua/evalua apeluri conform procedurilor specifice;
    - Vei sustine training noilor agenti pentru proiectele gestionate de tine;
    - Vei urmari aplicarea procedurilor de lucru specifice si generale din cadrul companiei;
    - Alte activitati specifice rolului.

    Pachet salarial atractiv, bonusuri de performanta si premii lunare;
    Training initial si cursuri periodice pentru dezvoltarea ta profesionala;
    Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
    Posibilitati de promovare in cadrul companiei;
    Performantele Valoris au ca fundament echipa. Profesionalismul, orientarea catre clienti, spiritul de echipa si inovatia sunt valori ce caracterizeaza fiecare membru al echipei Valoris care a ales sa ni se alature.

    Aplica fara CV
    Ramnicu Valcea, Job national